nomad 2024
Serdecznie zapraszamy na 8. edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej NoMAD – Novel Medical & Diagnostic Procedures

Chętnie wspieramy inicjatywy środowisk naukowych, dlatego z ogromną radością informujemy, że objęliśmy Patronatem Honorowym 8. edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej Novel Medical & Diagnostic Procedures, organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Podczas konferencji nastąpi prezentacja wyników badań i osiągnięć naukowych w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych. Spotkanie jest również doskonałą okazją do poznania osób o podobnych zainteresowaniach oraz zmierzenia się w konkursie wystąpień naukowych.

Dodatkowo, uczestnicy NoMADu mogą także wziąć udział w licznych dodatkowych atrakcjach, np. różnorodnych warsztatach i konkursach.

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 15-16 marca 2024 r. w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Doktora Witolda Chodźki 4.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji, na Facebooku, Instagramie oraz tiktoku @nomad_lublin.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!


Powrót